Program FIT v červnu se slevou 10 %

Objednávka

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vysvětlivky

Stravovací program a varianta

Vyberte kliknutím požadovaný stravovací program a požadovanou variantu ze seznamu. Popis jednotlivých stravovacích programů a variant a jejich ceny najdete zde. Pokud požadujete úpravu stravy pro diabetiky, zaškrtněte volbu DIA (dostupné jen v programu KLASIK).

První a poslední den stravy

Stravu můžete objednat na jak dlouhou dobu chcete. Jídlo na následující týden je třeba objednat nejpozději do předchozího čtvrtka do 18:00 hod. Upozorňujeme, že při objednávce na méně než 20 dnů je účtován příplatek 10 Kč/den.

Víkendy

Speciálně na víkend nevaříme. V případě zaškrtnutí obdržíte na čtvrtek a pátek 2x stejné jídlo. Tato jídla si rozložíte i na sobotu a neděli.

Doprava

Po kliknutí vyberte způsob dodání jídla. Pokud vyberete "Dovoz na Vaši adresu", bude Vám jídlo dováženo na adresu, kterou uvedete níže. Tato služba je ZDARMA. Pokud vyberete výdejní místo, bude Vám jídlo dováženo na zvolené výdejní místo k osobnímu odběru. Tato možnost je také ZDARMA. Více info o dopravě zde.

Zvláštní požadavky

Uveďte zvláštní požadavky na stravu (např. alergie na některé potraviny) či vynechání některých dnů apod. Výjimky na některé potraviny jsou možné za poplatek 10 Kč/tašku/den.